Állás típusa: ügyvédjelölt
Munkaadó: Dr. Horony Levente egyéni ügyvéd
Cím: 1111 Budapest, Kende utca 5. 3. em. 1.
Feladás dátuma: 2019-06-13
Jelentkezési határidő: 2019. július 31.
Kapcsolattartás:
Telefon:   06-1-413-0872
Email:   ugyved@horony.hu

Követelmény: Feladatok:
- jogi képviselet ellátása peres-, és peren kívüli eljárásokban bíróságok, más hatóságok előtt
- szerződések, bírósági beadványok, jogi állásfoglalások, vélemények, egyéb okiratok szerkesztése
- jogszabálykutatás, előkészítés folyamatban lévő ügyekben
- jogi adminisztráció
- kapcsolattartás az ügyfelekkel, hatóságokkal, bíróságokkal
- ügyvéd munkájának segítése

Elvárások:
- lelkiismeretes, precíz, pontos, megbízható munkavégzés
- jó kommunikációs készség
- felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek,
- ügyfélorientált hozzáállás
Előny: - szakszerű, megbízható polgári jogi, gazdasági jogi és társasági jogi ismeretek

fényképes, szakmai önéletrajzzal (fizetési igény megjelölésével)
Munkaidő: teljes munkaidő