Állás típusa: ügyvédjelölt
Munkaadó: Dr. Horony Levente egyéni ügyvéd
Cím: 1111 Budapest, Kende utca 5. 3. em. 1.
Feladás dátuma: 2019-03-04
Jelentkezési határidő: 2019.04.30.
Kapcsolattartás:
Telefon:   06-1-413-0872
Email:   iroda@horony.hu

Követelmény: Elsősorban polgári joggal foglalkozó ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres.

Feladatok:
- peres eljárásokban jogi képviselet ellátása bíróságok, más hatóságok előtt
- szerződések, bírósági beadványok, jogi állásfoglalások, jogi vélemények, egyéb okiratok szerkesztése
- jogszabálykutatás, előkészítés folyamatban lévő ügyekben
- jogi adminisztráció, kapcsolattartás az ügyfelekkel, hatóságokkal, bíróságokkal
- ügyvéd munkájának segítése

Elvárások:
- szakszerű, megbízható polgári jogi, gazdasági jogi és társasági jogi ismeretek
- lelkiismeretes, precíz, megbízható munkavégzés
- jó kommunikációs készség
- felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek
- ügyfélorientált hozzáállás
- megbízhatóság, pontosság, precizitás,
Előny: - angol nyelvtudás
- ügyvédi irodában szerzett tapasztalat

fényképes, szakmai önéletrajzzal (fizetési igény megjelölésével)
Munkaidő: teljes munkaidő