Állás típusa: titkárnő / asszisztens
Munkaadó: FNLAW Ügyvédi Társulás
Cím: Budapest XI. kerület
Feladás dátuma: 2019-01-31
Kapcsolattartás:
Email:   toth.nikoletta@fnlaw.hu
Munkáltató bemutatása: Budapesten, a Móricz Zsigmond körtér közelében elhelyezkedő ügyvédi irodánk titkársági munkatársat keres, hétfőtől péntekig, napi 8 órás munkavégzésre.

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Főbb feladatok:
- Klasszikus titkársági feladatok ellátása (kimenő és bejövő posta kezelése, telefonkezelés, ügyfelek fogadása, beérkező dokumentumok iktatása)
- Elektronikus levelek kezelése
- Kapcsolattartás ügyfelekkel
- Szerződések, nyilvántartások, adatbázisok kezelése
- Számítógépes adatbeviteli feladatok végzése
- Adminisztratív segítségnyújtás a vezetőknek, munkatársaknak, ügyfeleknek

Amit kínálunk:
- Stabil hátterű, több profillal rendelkező iroda
- Fiatal csapat
- Piacképes jövedelem
- Kulturált munkakörnyezet

Követelmény: Az álláshoz tartozó elvárások:
- Megbízhatóság és precizitás
- Önálló és felelősségteljes munkavégzés
- Terhelhetőség és “multitasking” képességek
- Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- Minimum középfokú végzettség
- Számítógép felhasználói szintű ismerete (Microsoft Word, Excel, Outlook, stb. használata)
Előny: Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- Angol nyelvtudás
- Titkárnői/titkári/asszisztensi tapasztalat
- E-cégeljárás ügyintézésének ismerete

A fényképes önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével a toth.nikoletta@fnlaw.hu e-mail címre várjuk.
Munkaidő: Teljes munkaidő