Állás típusa: ügyvéd
Munkaadó: BERTÓK & BERTÓK ÜGYVÉDI IRODA
Feladás dátuma: 2019-01-27
Kapcsolattartás:
Név: Dr. Bertók Gábor
Email:   bertok.gabor@bertok.eu
Web:   www.bertok.eu
Munkáltató bemutatása: A Magyarországon az elsők között bejegyzett, polgári jogi szakterületű BERTÓK & BERTÓK ÜGYVÉDI IRODA (www.bertok.eu)

Követelmény: Alkalmazott ügyvédi pozíció legfontosabb elvárásai:

Alapvető általános feladatok a teljesség igénye nélkül:
1. eljárás polgári nem peres és peres eljárások során,
2. okiratok igényes szerkesztése,
3. ügyvédek munkájának támogatása,
5. bírósági peres képviselet.

Elvárások:
1. szakszerű, megbízható polgári jogi, gazdasági jogi és társasági jogi ismeretek,
2. lelkiismeretes, precíz, megbízható munkavégzés,
3. kellő diplomácia érzék ügyfelekkel történő elvárt kapcsolattartás érdekében,
4. kiváló fogalmazási és kommunikációs készség,
5. pro-aktív munkavégzés,
6. felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek,
7. szigorú titoktartási nyilatkozat tétele,
8. igényes, megnyerő megjelenés.

fényképes, szakmai önéletrajzzal
Munkaidő: teljes munkaidő