Állás típusa: ügyvédjelölt
Munkaadó: Madák Ügyvédi Iroda
Cím: 1022 Budapest; Ribáry utca 14
Feladás dátuma: 2019-01-02
Jelentkezési határidő: 2019.01.31.
Kapcsolattartás:
Név: Kulcsár Anna
Telefon:   +36 1 950 2188
Fax: +36 1 950 2188
Mobil:   +36 20 955 1205
Email:   titkarsag@drmadak.hu
Web:   www.drmadak.hu
Munkáltató bemutatása: A Madák Ügyvédi Iroda a követelésérvényesítés területén működő és bankjoggal foglalkozó budapesti ügyvédi iroda, amely fiatal csapatába hosszútávra, pályakezdő vagy szakmai tapasztalattal már rendelkező ügyvédjelölteket keres versenyképes fizetéssel, béren kívüli juttatási csomaggal, komoly szakmai fejlődési lehetőség biztosítása mellett.
Feladatok:
• peres eljárásokban jogi képviselet ellátása bíróságok, más hatóságok előtt
• szerződések, bírósági beadványok, jogi állásfoglalások, jogvélemények, egyéb okiratok szerkesztése,
• jogszabálykutatás, előkészítés folyó ügyekben
• jogi adminisztráció, kapcsolattartás az ügyfelekkel, hatóságokkal, bíróságokkal.

Követelmény: • magabiztos számítógépes felhasználói tudás,
• megbízhatóság, pontosság,
• hatékony, precíz, önálló munkavégzésre alkalmasság,
• jó kommunikációs készség,
• ügyfélorientált hozzáállás,
• igényesség önmagával és a munkájával szemben is.
Előny: • bankjogi érdeklődés, illetve ilyen irányú szakmai tapasztalat,
• peres képviseletben szerzett szakmai tapasztalat,
• angol jogi szaknyelv magas szintű ismerete,
• polgári jogi ügyekkel foglalkozó ügyvédi irodában szerzett szakmai tapasztalat.

Fényképes, szakmai önéletrajzzal, a fizetési igény megjelölésével a titkarsag@drmadak.hu e-mailcímen.
Munkaidő: teljes munkaidő