Állás típusa: titkárnő / asszisztens / jogi titkár
Munkaadó: Madarassy Ügyvédi Iroda
Cím: 1117 Budapest, Váli utca 4.
Feladás dátuma: 2018-10-11
Jelentkezési határidő: folyamatos
Kapcsolattartás:
Név: dr. Simon-Gresz Orsolya
Email:   hr@madarassy-legal.com
Web:   www.madarassy-legal.com
Munkáltató bemutatása: Szeretnél közvetlen és barátságos munkahelyen dolgozni, ahol a hétvége szent és sérthetetlen?
Nem egy szakterületre specializálódnál, inkább változatosabb munkára vágysz?
Szereted, ha munkádat értékelik, és ez a fizetésedben is megnyilvánul?
Akkor várunk Téged a Madarassy Ügyvédi Irodánál!

Követelmény: - minimum középfokú végzettség (érettségi),
- ügyvédi irodai munkatapasztalat,
- ügyvédi irodában használt programok ismerete
- precíz munkavégzés, megbízhatóság,
- lojalitás, csapatszellem,
- önálló munkavégzésre való képesség
Előny: - 10 ujjas vakírás / gépelni tudás
- földhivatali-, bírósági-, egyéb hivatali ügyintézésben való jártasság
- jó kommunikációs készség

fényképes, szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével
Egyéb: Feladatok: - levelezés, adminisztrációs ügyek, - ügyfelekkel való kapcsolattartás, időpont-egyeztetés, - irattári dokumentumok nyilvántartása, - postai, banki, földhivatali feladatok, - levelek írása, egyszerűbb beadványok elkészítése, - elektronikus rend
Munkaidő: teljes (napi 8 óra)