Állás típusa: ügyvédjelölt
Munkaadó: FNLAW Ügyvédi Társulás
Cím: 1111 Budapest, Lágymányosi u. 12. fszt. 2.
Feladás dátuma: 2018-09-24
Kapcsolattartás:
Email:   toth.nikoletta@fnlaw.hu
Munkáltató bemutatása: Az FNLAW Ügyvédi Társulás nemzetközi ügyfélkörével, és kimagasló színvonalú jogi szolgáltatásaival a legdinamikusabban fejlődő budapesti ügyvédi irodák közé tartozik. Számos egyéb szakterület mellett, elsődlegesen ingatlanjogi ügyekkel, pénzügyi- és adójoggal, valamint társasági joggal foglalkozunk.

Nagy hangsúlyt fektetünk Ügyfeleink igényeinek magas szintű kiszolgálására. Célunk, hogy ügyfélbarát hozzáállásunkkal kényelmes, gyors és diszkrét jogi megoldásokat kínáljunk ügyfeleink számára.

Tradíciónk, hogy sikeresen tartjuk meg legtehetségesebb kollégáinkat, így ügyfeleink a legnagyobb szakmai tapasztalattal rendelkező jogi szakértőkkel végzett munka eredményét élvezhetik.

Követelmény: Feladatok:
- ügyvédek munkájának segítése
- okiratszerkesztés (szerződések, bírósági beadványok, egyéb okiratok tervezete)
- bíróságok és hatóságok előtti képviselet ellátása
- jogszabálykutatás

Elvárások:
- legalább 1 év tapasztalat gazdasági jogi ügyek területén
- angol nyelvtudás
- kiemelten pontos, precíz munkavégzés
- analitikus gondolkodás, igényesség, kezdeményezőkészség, kreativitás
- kiváló kommunikációs készség
- az iroda szakmai elhivatottságával való azonosulás

Amit kínálunk:
- versenyképes, teljesítményarányos jövedelem
- kiemelkedő szakmai fejlődés lehetősége
- változatos feladatok
- sikerorientált, fiatalos közösség
- színvonalas irodai környezet

Magyar nyelvű önéletrajzodat a fizetési igény megjelölésével, és rövid motivációs leveledet a toth.nikoletta@fnlaw.hu e-mail címre várjuk.
Munkaidő: teljes munkaidő