Állás típusa: ügyvédjelölt
Munkaadó: Ügyvédi iroda
Feladás dátuma: 2017-11-08
Jelentkezési határidő: 2017. 11. 20.
Kapcsolattartás:
Email:   szanna421@gmail.com
Munkáltató bemutatása: Elsősorban gazdasági, társasági és polgári jogi ügyekkel foglalkozó ügyvédi iroda legalább egy éves ügyvédjelölti gyakorlattal rendelkező ügyvédjelöltet keres.

Leendő munkatársunk feladata a klasszikus ügyvédjelölti feladatokon túl az önálló munkavégzéshez szükséges tapasztalatot és fejlődést eredményező, peres és peren kívüli szakmai tevékenységek teljes körű ellátása.

Követelmény: - Legalább 1 éves releváns ügyvédjelölti gyakorlat;
- Elhivatottság az ügyvédi szakma iránt;
- Magas szintű polgári jogi, gazdasági jogi ismeretek;
- Önálló munkavégzésre való képesség;
- Precizitás, megbízhatóság;
- Jó kommunikációs képesség;
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
Előny: - Szakmai kihívásokkal teli, önálló munka;
- Dinamikus csapatmunka;
- Kitűnő munkakörnyezet, emberi munkateher;
- Versenyképes fizetés.

A részletes szakmai, fényképes önéletrajzokat – a fizetési igény megjelölésével – a szanna421@gmail.com e-mail címre várjuk.
Munkaidő: teljes munkaidő