Állás típusa: ügyvédjelölt / ügyvéd
Munkaadó: Madarassy Ügyvédi Iroda
Cím: 1117 Budapest, Váli utca 4.
Feladás dátuma: 2017-10-27
Jelentkezési határidő: 2017.11.15.
Kapcsolattartás:
Név: dr. Simon-Gresz Orsolya
Email:   hr@madarassy-legal.com
Web:   www.madarassy-legal.com
Munkáltató bemutatása: Versenyképes fizetéssel és prémium rendszerrel keresünk ügyvédjelölt kollégát a Móricz Zsigmond körtérnél elhelyezkedő, dinamikusan növekedő ügyvédi irodánkba.

Követelmény: • ügyvédi irodában szerzett (gyakornoki, jelölti) gyakorlat;
• tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás;
• jó kommunikációs készség;
• önálló munkavégzésre való képesség, határozottság;
• kreativitás, szakmai elhivatottság.

Feladatok:
• gazdasági jogi jellegű ügyek kapcsán szerződések, egyéb okiratok szerkesztése, véleményezése mind magyar, mind idegen nyelven;
• folyamatos és önálló személyes kapcsolattartás az ügyfelekkel, ügyek nyomon követése, kezelése a beérkezésüktől probléma megoldásán keresztül a lezárásig;
• jogi háttéranyagok készítése, kutatása;
• jogi képviselet ellátása bírósági, hatósági és más eljárásokban.
Előny: • ügyvédi irodában szerzett hosszabb (1-3 éves) szakmai (polgári, gazdasági) tapasztalat;
• angol és német magabiztos ismerete
• magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel, jogi programok, internetes adatbázisok);
• gépírás.

fényképes, szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével
Egyéb: • fiatal, 9 fős csapat, hosszú távú karrierlehetőséggel; • változatos és érdekes, kreativitást igénylő munka a gazdasági jog szinte minden területén; • saját ügyfélkör és a megbízókkal való közvetlen kapcsolattartás támogatása; • kényelmes munkakörülménye
Munkaidő: teljes