Állás típusa: ügyvédjelölt
Munkaadó: Pintér Ákos Ügyvédi Iroda / dr. Pintér Ákos ügyvéd
Cím: 1137 Budapest, Újpesti rakpart 7. 1. emelet 6.
Feladás dátuma: 2017-09-26
Kapcsolattartás:
Telefon:   +3617880298
Email:   office@drpinter.eu
Munkáltató bemutatása: Az Iroda Újlipótvárosban található, tevékenységét polgári jogi, ingatlan jogi, gazdasági és kereskedelmi jogi területen fejti ki.

Irodánk csapatát a fiatalosság és a lendületesség jellemzi, ezért hasonló kollégák jelentkezését várjuk!

Követelmény: Feladatok:
- cégügyek és ingatlannal kapcsolatos ügyek önálló vitele,
- okiratok előkészítése, szerkesztése,
- peres és nem peres ügyekben történő képviselet ellátása,
- önálló kapcsolattartás ügyfelekkel.
Elvárások:
- jogszabályok értelmezésére vonatkozó készség,
- MS Word és Excel szoftverek felhasználói szintű ismerete,
- megbízhatóság, pontosság, precizitás, munkabírás.
Előny: - korábbi munkatapasztalat gyakornoki/ügyvédjelölti pozícióban,
- Cégirnok, MOKK FMH, E-szigno programok kezelésében szerzett tapasztalat,
- Takarnet, Ügyfélkapu/Perkapu, E-cégjegyzék rendszerek kezelésében szerzett tapasztalat,
- angol és/vagy német nyelvtudás.

fizetési igény megjelölésével
Munkaidő: teljes munkaidős