Állás típusa: ügyvédjelölt
Munkaadó: BERTÓK ÜGYVÉDI IRODA
Feladás dátuma: 2017-09-05
Jelentkezési határidő: 2017.09.18., 12 óra
Kapcsolattartás:
Email:   bertok.gabor@bertok.eu
Munkáltató bemutatása: A Magyarországon az elsők között bejegyzett, polgári jogi szakterületű BERTÓK ÜGYVÉDI IRODA (www.bertok.eu) ügyvédjelöltet keres.

Követelmény: Alapvető általános feladatok a teljesség igénye nélkül:
1. eljárás polgári nem peres és peres eljárások során,
2. okiratok igényes szerkesztése,
3. ügyvédek munkájának támogatása,
4. általános adminisztratív feladatok,
5. bírósági peres képviselet.

Elvárások:
1. szakszerű, megbízható polgári jogi ismeretek,
2. lelkiismeretes, precíz, megbízható munkavégzés,
3. kellő diplomácia érzék ügyfelekkel történő elvárt kapcsolattartás érdekében,
4. kiváló fogalmazási és kommunikációs készség,
5. pro-aktív munkavégzés,
6. felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek,
7. szigorú titoktartási nyilatkozat tétele,
8. igényes, megnyerő megjelenés.

Javadalmazás:
Egyedi megegyezés szerint.

Kérjük a magyar nyelvű, színes fényképpel és telefonos elérhetőséggel ellátott önéletrajzokat és a motivációs leveleket az alábbi email címre elküldeni szíveskedjenek legkésőbb 2017.09.18., 12 óráig: bertok.gabor@bertok.eu. Személyes beszélgetés várható ideje néhány napon belül, munkába állás megegyezés esetén ezt követően azonnal.

fényképes, szakmai önéletrajzzal
Munkaidő: teljes munkaidő